Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Harry Potter

Forum o knjigama i filmovima Harry Potter
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako je došla na ideju za HP serijal?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
★.Starlicious.★
Admin
★.Starlicious.★


Broj postova : 78
Join date : 30.07.2011

Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty
PostajNaslov: Kako je došla na ideju za HP serijal?   Kako je došla na ideju za HP serijal? Emptysri kol 03, 2011 12:32 pm

Svi znamo da je Harry Potter je serijal od sedam romana koje je napisala engleska književnica Joanne Kathleen Rowling, no kako je došla na ideju za njih?

Kako kaže J. K. Rowling, ideju o glavnom liku svojih romana, Harryju Potteru, dobila je dok se vozila vlakom od Manchestera do Londona 1991. Njezino omiljeno mjesto za pisanje prve knjige bio je jedan edinburški kafić u kojem je ispijala bezbrojne šalice kave...

Kako je došla na ideju za HP serijal? Rowling
[Vrh] Go down
~Death Ripper~




Broj postova : 21
Join date : 03.08.2011

Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty
PostajNaslov: Re: Kako je došla na ideju za HP serijal?   Kako je došla na ideju za HP serijal? Emptysri kol 03, 2011 12:52 pm

Meni je bas bilo cudno sto je glavnog lika nazvala Harry Potter. Toliko uobicajeno ime i prezime..
[Vrh] Go down
★.Starlicious.★
Admin
★.Starlicious.★


Broj postova : 78
Join date : 30.07.2011

Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty
PostajNaslov: Re: Kako je došla na ideju za HP serijal?   Kako je došla na ideju za HP serijal? Emptysri kol 03, 2011 7:13 pm

Da, dosta je uobičajeno, slažem se. Ali meni sada nekako baš paše i odličan je naziv za sagu.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 117
Join date : 30.07.2011
Age : 26

Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty
PostajNaslov: Re: Kako je došla na ideju za HP serijal?   Kako je došla na ideju za HP serijal? Emptyčet kol 04, 2011 1:02 am

Slažem se uz oboje. Jeste znali da je bila na socijalnoj pomoći? baš mi je drago da je uspjela!
[Vrh] Go down
https://harry-potter.forumcroatian.com
Sponsored content





Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty
PostajNaslov: Re: Kako je došla na ideju za HP serijal?   Kako je došla na ideju za HP serijal? Empty

[Vrh] Go down
 
Kako je došla na ideju za HP serijal?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako se predstaviti?
» Kako sam upoznao vašu majku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Harry Potter :: Harry Potter :: Knjige :: J. K. Rowling-
Forum(o)Bir: